پل ارتباطی با فرانو حساب

26709840(3خط)

صفحه اصلی > درباره فرانو حساب

درباره فرانو حساب

فرانو به معنای "بسیار جدید" و در انگلیسی معادل واژه "ultramodern" است. انتخاب این واژه در ترکیب نام این مجموعه به دلیل تمایل کادر فنی و متخصصین شرکت در جهت ارائه خدمات مورد نظر در قالبی متفاوت با سایر شرکت‌های همکار و استفاده از ابزارها و تکنولوژی‌های روزآمد در ارائه خدمات می‌باشد. از جمله این ابزارها می‌توان به استفاده از پنل پیامک پیشرفته به منظور اطلاع‌رسانی به موقع و کارآمد و نیز ارسال تیتر اخبار روزانه به مشتریان اشاره کرد. از دیگر ابزار مورد استفاده برای مشتریان می‌توان به ایجاد گروه‌های اجتماعی در نرم افزارهای مختلف و نیز در دنیای مجازی اشاره کرد که در مورد شرکت های خدمات مالی و مشاوره مدیریت جمله راهکارهای سودمند به شمار می‌آیند.

 

ابزار مهم دیگری که به زودی در بستر سایت به بهره‌برداری خواهد رسید، پنل ویژه مشتریان است که از طریق آن می‌‌توان به حجم بزرگی از خدمات دسترسی داشت و نیز شرایط آرشیو اسناد و قراردادها و انبوهی از امکانات را مورد استفاده قرارداد. در مورد این پنل ویژه در آینده بیشتر سخن خواهیم گفت.

 

ابزار مهم دیگری که پیش روی شماست، وبسایت جامع فرانو حساب است که به مرور کامل و کامل‌تر میگردد و امید است در ماههای آتی به منبعی قابل اطمینان برای شما مشتریان عزیز بدل گردد.

 

اطلاع رسانی به موقع و کارآمد به مشتریان در مورد تحولات نظام مالی، مالیاتی و بیمه‌ای از اولویت ویژه‌ای برای گروه متخصصین فرانو حساب برخوردار است تا جایی که با وجود محدودیت‌های اقتصادی و نیز کمبود منابع اطلاعاتی، از تمام بضاعت خود برای این امر مهم بهره برده است زیرا بر این تفکر است که ایجاد تعاملات شغلی با وجود مشتریانی مطلع و به‌روز بسیار شیرین و خاطره‌انگیز است.

 

تاریخچه:

فرانو حساب در سال 1391 و به همت جوانانی با تجربه و با انگیزه متولد شد. از همان ابتدا به دلیل حسن نیت و پیگیری‌های مداوم مورد توجه گروه بزرگی از شرکت‌ها و صاحبان پرونده‌های مالیاتی قرار گرفت تا جایی که تا روز نگارش این متن (بهمن ماه 1396) قریب به 518 شرکت از خدمات این مجموعه بهره‌مند گردیده‌اند و نیز موجبات رضایت این عزیزان فراهم آمده است.

 

خدا را شاکریم به واسطه لطف و برکات بی‌پایانش و عزت و سرفرازی‌ای که برای ما در این مسیر لذت‌بخش عنایت فرموده است. امید است با حمایت شما همراهان عزیز و در لوای پرچم پر شکوه ایران اسلامی توفیق خدمتگزاری صادقانه و مستمر بیش از پیش فراهم آید.

 

 

یوسف فراهانی

مدیرعامل شرکت فرانو حساب دیبا

تعداد بازدید: 1431تگ ها

آخرین خبرهای ما

20 1396/12

شرایط جدید فروش دلار به مسافران


بانک مرکزی شرایط جدید فروش ارز در بازار را اعلام کرد
خریداران برای خرید دلار باید مدارک ذیل را همراه داشته باشند:
١-اصل پاسپورت و کارت ملی
٢-اصل عوارض خروج
٣-اصل بلیط
٤-...

بیشتر بدانیم

اطلاعات تماس

توضیحات نقشه :
عرض جغرافیایی :                     طول جغرافیایی :

تهران، خیابان شهید بهشتی، بعد از تقاطع سهروردی، ساختمان 143 ط1 واحد1

 

(5خط) 26709840